Turkcell TV Devamlı Yayın Kesiliyor...

Coşkun T. |

Herhangi bir yayın izlediğim zaman bir anda yayın duruyor ve kumanda işlevini yitiriyor. Bu olayda neredeyse her gün oluyor tabi asıl sorun bu değil. Müşteri hizmetlerini arıyorsun o başka birine, sonraki başka birine, en son dediğin şey olmaz olsun oluyor.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Coşkun T.
  03 Ağustos
  19:23

  3 veya 4 adet belgesel kanalı var ve biyerden sonra izlemekte sıkıcı olmaya başlıyor hep aynı programların tekrarları dönüyor.
  Yeni kanallar eklenecekmi diyoruz, bunun için çalışmalar sürüyor denip kısa bir cevapla geçiştiriyorlar, ürünü satana kadar sayısız belgesel kanalı sayısız ulusal kanal demeyi biliyorlar ama iş hizmet vermeye gelince tamamıyla sıfır... .

 • 03 Ağustos
  10:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 03.08.2016 10:04’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 03 Ağustos
  09:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE