31 Ekim 2016

Turkcell Tv 8 Kanalı Kayboldu Ve Kumandada Sorunlar Var!

Şimdiye kadar çok fazla sorun olmadan kullandığım Turkcell TV, internet ve ev telefonu paketimde 3 gün sonra taahhüdüm doluyor. Fakat son günlerde TV yayınında sürekli sorun var. Yayın kesiliyor, kumanda çok yavaş, yayını geri almada sorun yaşıyorum, bazı filmlerin alt yazısı yok ve en son olarak Tv 8 yayını bu sabah kanallar arasında yok, kayboldu.

Ben yan oda paketi almayı ve taahhüdümü uzatmayı düşünürken bu sorunlardan dolayı bundan vazgeçmek üzereyim. Okuduğum diğer şikayetlerden çok olumsuz bir intiba bıraktı. Tv 8 yayınını geri istiyorum. Şikayetçiyim.

Enes 157 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi01 Kasım 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Turkcell TV Temsilcisi31 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön