22 Haziran 2016

Turkcell Turkselshopta Dayak Yedim!

Eşim ve çocuklar kontör yüklemek için girdik. Sıra gelince personel kontörü kartla yüklemiyoruz dedi. Bende neden sordum. Ya nakit ya da yok dedi. Bende benden önce kimse nakit vermedi dedim. Bizde öyle dedi tuhaf konuşmalarda bulundu. Bende insanım gururum var ve o an en iyi şey çocuklarımda varken bu burada kalmaz dediğimde aradaki bankoyu hızla aşıp üstüme yürüdü.

Kendimi mi savunayım, çocuklarımı, eşimi düşüneyim derken yumruğu tekmeyi yedik etrafımı bir kişi olmama rağmen hemen birkaç kişi sardı. Üstüm başım elbisem paramparça oldu. Polisi aradım gelmedi hala. Kaç saat oldu bekliyorum. Bir daha o markaya uğramayacağım. Yaşadım bu olay Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı Cad. No. ***'da gerçekleşti.

Deniz 205 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 25.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Deniz 25 Haziran 2016

    Kurumsal firmalarda bu tür olaylar bir kaç saat içinde cözülürdü. Ben haftasını doldurmasına rağmen arayan soran olmadı. Üstelik orada vıdeo kayıtlarıda var. Bir türksel yetkilisi o vıdeo yu ınceleyebilir. günü saatı belli ne de olsa. Türksel calışan personelini düzgün secmiyor. bu da firmanı geleceğini etkileyecektir

  • Turkcell Temsilcisi22 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön