Turkcell Turkcell Sarı Kutu Muamması.

Fuat K. |

Ben Turkcell den satı kutu puanlarımla Turkcell saklama kutusu aldım ancak aradan uzun bir süre geçmesine rağmen hediyem gelmeyince Turkcell' i aradım bilgi istedim Turkcell yetkilileri bana bir kurye firmasının telefonunu verdiler.

Ben bu kurye firmasını aradığımda yoğunluktan ötürü dağıtım yapamadıklarını ve ürünü Turkcell e iade ettiklerini belirtmeleri üzerine bende ürünümü istemek için tekrar Turkcelli aradım ancak Turkcell ürünü gönderemediğini ve puanları 1 ay içinde kullanılmak üzere iade ettiklerini belirttiler, ben puanımı 1 ay içinde kullanmak istemiyorum ya kutumu gönderin ya da puanımı 1 ay süre ile kısıtlamayın, dilediğim zaman kullanayım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat K.
  17 Şubat
  20:02

  Sayın yetkili firma bir çözüm sunmamıştır bu konu da herhangi çözüm üretmemiştir anca mail attıklarını söylemektedirler madem hediyemi veremediniz puanlarımı silmeyin ya da ouanlarımla almış olduğum hediyemi gönderin

 • 17 Şubat
  16:25

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 12 Şubat
  12:16

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.