09 Aralık 2015

Turkcell Turbo İnternet Hız Sorunu.

Söz konusu firma 2 gündür turbo internet adı altında 6 Mbps internet kullandırıyor. Müşteri hizmetleri sürekli sorun yok diyor. Sürekli olarak aynı seviyede olduğu için hızımın sınırlandığını düşünüyorum. Sorunum giderilmezse eski operatörüme döneceğim. Ha bir de bana coğrafi konum filan demeyin. Ankara'nın göbeğinde yaşıyorum sorunu.

Hakan 86 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 14 Aralık 2015

    Sorunum çözülmedi. Çözülmezse eğer Vodafone'ye geri dönüş yapacağım.

  • Turkcell Temsilcisi14 Aralık 2015

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.12.2015 tarihinde mail ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön