28 Aralık 2015

Turkcell Tüketiciyi Yanıltma!

24.12.2015 tarihinde Turkcell.com.tr'den 2000 TL altındaki telefon alımlarında taşınabilir SBS şarj aletini, şarjlı kılıf ve cam ekran koruyucusu hediyelerini görerek iPhone 5S uzay gri telefon aldım. Online müşteri temsilcisi taşınabilir SBS şarj aletinin verilmeyeceğini söyledi.

Turkcell'in internet sayfasında iPhone 5S hariç diye bir ibare olmadığını taşınabilir SBS şarj aletinin de gönderilmesi gerektiği belirttim. Tüketici yanıltmaya yönelik bir durum olduğunu taşınabilir SBS şarj aletinin gönderilmesini ve sayfadaki açıklamanın da düzeltilmesini talep etmekteyim.

Yasin 59 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yasin27 Aralık 2015

    Gerekli Link Buradadır: https://www.turkcell.com.tr/tr/yilbasi-kampanyasi? Place=banner-

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön