07 Mayıs 2015

Turkcell Tüketici Mahkemesi Kararını Uygulamıyor!

Turkcellmagaza.com adresinden telefon aldım. Telefonum arızalandı ve garantiye yolladım 3 aya yakın gelmedi. Ben de tüketici mahkemesine verdim. Mahkeme sonucu telefon ücretinin iadesi Turkcell tarafından tüketiciye ödenmesi gerekir dedi. Aradım ama ilgilenilmiyor çözeceğiz diyorlar ama ilgilenmiyorlar. Mahkeme kararını uygulamalarını bekliyorum ama muhatap bulamıyorum.

Fatih Ç. 160 Okunma

Cevaplar

 • Fatih Ç.27 Mayıs 2015

  Koskoca turkcell firmasını icra mahkemesine verdim:-) hayırlısı

 • Fatih Ç.22 Mayıs 2015

  Mahkemeyi kazanıyorsunuz ama koskoca firma paranı ödemeye yanaşmıyor yazık siz siz olun Turkcell den telefon almayın

 • Fatih Ç.17 Mayıs 2015

  20 gün oldu çözülmedi

 • Fatih Ç.11 Mayıs 2015

  15 gün oldu hala çözülemedi

 • Fatih Ç.08 Mayıs 2015

  Müşteri temsilcisi 72 saat de çözüme kavuşturacaktı ama 10 gün oldu çözemedi maalesef

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Mayıs 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön