17 Ekim 2014

Turkcell Tüketici Hakları Hakem Heyeti Kararını Tanımıyor.

Turkcell data hattımla ilgili 1 gün için 1 tam fatura çıkarılması nedeniyle Yozgat Tüketici İl Hakem Heyetine yapmış olduğum şikayet lehime sonuçlandırılmıştır. İl hakem heyeti ödemiş olduğum 29,00 TL 'nin yasal faizi ile tarafıma iadesine karar vermiştir. Turkcell'den 29,00 TL'nin yasal faizi ile birlikte hattıma TL olarak yüklenmesini talep ettim. Bu isteğimi ve karar metnini e-mail adreslerine gönderdim. Fakat bir kaç gün sonra telefonla arandım ve böyle bir kararın hukuk bölümlerine ulaşmadığını ve bu yönde bir şey yapmayacaklarını söylediler. Ben de ıslak imzalı kararın elimde olduğunu ve istedikleri yere gönderme veya bırakma şansım olduğunu açıkça belirtmeme rağmen ısrarla kararın ellerine ulaşmadığını söylüyorlar.

Cengiz K. 114 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cengiz K.20 Ekim 2014

    Şikayetim çözümlenmiş ve cevaplanmış değildir.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi17 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön