22 Ekim 2016

Turkcell Tüketici Hakem Heyeti Kararı Bağlayıcı Olmasına Rağmen Ödeme Yapılmadı.

Turkcell'in haksız olarak benden tahsil ettiği ücret için Tüketici Hakem Heyeti 'ne başvurdum. Alınan karar Turkcell'in haksız olarak ücreti aldığı yönünde oldu. Yasal sonuç bana da Turkcell' e karar iletildi. Turkcell'e sonuca-kanuna uyulması için uyarıda bulundum. Ancak olumsuz cevap verdiler. Bu sürecin peşini bırakmayacağım önce BİMER'e başvuracağım. Sonuç alınmadığı takdirde icra takibi başlatacağım. Turkcell göz göre kanunları çiğniyor.

Yasin 126 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.07.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön