31 Ekim 2016

Turkcell Trio Mobil Cihazların Sorunu Çözülmüyor...

Yaklaşık bir yıl önce Turkcell kurumsal temsilcimizden araç takip sistemi almak isteğimizi söyledik ve Trio Mobil marka 5 adet 24 ay taahhütlü cihaz satın aldık cihazlarla ilgili defalarca sorun yaşadık ve trio mobil ve Turkcell müşteri hizmetlerine şikayette bulunduk ve sorunlarımızı çözemedik. Turkcell kurumsal müşterimiz 8.ayda cihazları başka marka araç takip ile değiştirileceği bilgisi verdi ve daha sonra bu sözünde durmadı ses kaydımız olmasına rağmen halen oyalıyorlar. Trio mobile bildirdik sorunu çözeceğiz diyorlar fakat hiçbir gelişme yok cihazların iadesini talep ediyorum.

Özgür 347 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 07.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön