31 Temmuz 2013

Turkcell Transfer Teklifleriniz İle İlgilenmiyorum!

Ev Alarm sistemim için uyarı cihazım sadece Turkcell'i desteklediği için kullanmadığım bir hattımı Turkcell'e transfer ettim. Taşıma esnasında iletişim numarasına mevcut aktif kullandığım hattımı verdim, vermez olaydım.

2-3 hafta aralıklarla periyodik olarak Turkcell'e geçmem için sms ve çağrı ile teklif yapılıyor, tekliflerinizle ilgilenmiyorum.

Halen teklif göndermeye devam ederseniz sizdeki bir hattımı memnuniyetle başka operatöre taşıyacağımı size bildirmek isterim.

Mustafa 261 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 02.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize numara taşıma ile ilgili yapılan aramalar hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön