10 Ağustos 2016

Turkcell Trafik Canavarı Şoför.

9 Ağustos günü saat 08:40 civarında Ulus'tan Opera istikametine doğru sürdüğüm aracımın önüne tehlikeli bir biçimde direksiyon kıran ve uyarı amaçlı kornaya basmamla beraber el kol hareketi yaparak önümde duran 34 ***** plakalı araç, kırmızı ışıkta beklerken şikayet etme amaçlı çektiğim plakası üzerine araçtan 4 kişi inerek üstüme yürümüş beni taciz etmiştir. Üstünde Turkcell tişörtleri olan arkadaşlar sanırım Turkcell firmasını temsil ettiğini unutup, trafik magandalığına soyunmuştur.

Bu olayın sonucunda Turkcell şikayet merkezini arayıp, olayı bildirmek istediğimde ise ilgilenmediklerini belirtip telefonu kapattılar. Sanırım ilgilerini marka bilinirliği çekmiyor. Her yerde çekiyor deyip reklam yapabilirler ancak çalışanlarının düzeyi ortadadır. Benim "şikayet edeceğim sizi" beyanımdan sonra koşarak arabasına dönüp, olay öncesi takılmayan emniyet kemerini takmıştır.

Mehmet 101 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 12.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön