Turkcell Toplu Mesajdan MMS Ücreti Alınıyor!

Yeşim A. |

Yazılım güncellemelerinden sonra Facebook hesabınızla otomatik olarak senkronize olan telefonunuz, "toplu SMS" gönderimlerinde bunu MMS olarak algılıyor.Hatadan haberdar olan Turkcell, faturamdaki farkın (vergisiz 55 TL) sebebini sorduğumda açıklama zahmeti gösterdi!

7/24 sesli arama ve mesajlarla müşterisini rahatsız etmekte sakınca görmeyen Turkcell, kendi sattığı Iphone'daki yazılım hatasından haberdar olduğu halde bununla ilgili bir bilgi vermiyor, fatura itirazınızı dikkate almıyor. Ben farketmesem hata devam edecekti.Iphone sahibi kaç Turkcell'lini günde kaç kez toplu SMS atıyor, bir düşünsenize..!Turkcell buna çözüm bulmazsa, bu ay yollarımız ayrılıyor.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  12:46

  Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden 25.02.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.Konu ile ilgili bilgilere web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/sayfalar/duyurular/iphone-ile-sms-gonderirken-dikkat-etmeniz-gereken-noktalar.aspx linkinden de ulaşabilirsiniz.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.
  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.