30 Ağustos 2013

Turkcell TL'lerimi Almaya Devam Ediyor!

Bayramda yüklediğim 15 TL ertesi güne kullanmadan anında gidiverdi. Nereye nasıl gitti hiçbir bilgim yok. Geçen haftalarda hattımda TL olmadığından Turkcell müşteri hizmetleri de ücretsiz görüşme yapılamadığından sabit hattan arayıp şikayetimi bildirdim fakat kendi hattım üzerinden müşteri hizmetlerimi aramam gerektiği söylenildi.

Ben şimdi tekrar TL yükleyip arasam ee hepsi yine gidecek ne anladım ben bu işten hiçbir şey. TL'lerim gitmeye devam edecek. Ya şikayetimi en kısa sürede giderirler yada hattımı başka operatöre taşımak zorunda kalacağım.

Nevin 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, belirtmiş olduğu tarih aralığındaki kullanım detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön