22 Mayıs 2013

Turkcell TL Yüklenmemesi!

Bir haftadır yüklediğim TL'ler gelmedi üstelik abone merkezindekiler işlerini iyi bir şekilde yapmıyor. Her gittiğimde farklı bahaneler sundular. Erzurum Aziziye Bilgisayar İletişim No:11 deki çalışanların insanların sorunlarını çözmeleri gerektiği ve insanları oyalamamaları gerektiğini yetkililerin söylemesi gerekiyor.

Geçen hafta bugün saat 09:16 da yüklediğim 30 TL hala gelmedi. Beni mağdur ettiler. Cüzdan diye bir kampanya yapmışlar hatanın nereden kaynaklandığından haberleri yok her gün Turkcell müşteri hizmetlerine mail atıyorum paramla rezil oldum resmen bugün istedikleri belgeleri tam göndereceğim bakalım bu sefer ne yapacaklar? Çözüm bulunmazsa mahkemeye bile vermeyi düşünüyorum.

Mehlika 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 22.05.2013 görüşülmüştür. Müşterimize yüklenmediğini ilettiği TL ‘ler hakkında inceleme yapılabilmesi için yükleme yapılan dekont bilgilerinin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön