Turkcell TL Yüklemesi Yapmadı!

İmran D. |

Turkcell hattıma 04.07.2014 tarihinde 25 tl yüklemesi yaptım ama hala hattıma yükleme yapılmadı. Bugün 5. gün. Turkcell ile görüştüm bankadan onay beklediğini söylediler banka ile görüştüm onay bekleyen işlem yok ücret gönderildi. Turkcell'de bekletiliyor dediler.

Turkcell'i aradım mail adreslerine 5 defa dekontu yolladım 5 defa da bankada onay bekliyor dediler. Hesabımdan para düştü banka para yollandı dedi ama hala 25 tl için Turkcell direniyor. Ellerinde dekont,dekontta numaram olmasına rağmen beni oyalıyorlar.5 gündür 48 saat içinde çözümlenecek ama o 48 saat çok bereketli bir türlü bitmek bitmedi.Turkcell yardımcı olmuyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Online TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İmran D.
  15 Temmuz
  13:20

  Ilgi sifir,musteri magduriyeti degil de kazandigi onemli oldugunu anladim

 • İmran D.
  10 Temmuz
  14:30

  ne bitmez bi incelemeymiş bu.

 • İmran D.
  09 Temmuz
  14:42

  sayın yetkili ; Imf'ye olan borç incelenmeyecek ama 5 gün önce yapmış olduğum 25 tl yi dekontu göndermeme rağmen nasıl bu kadar uzun sürede inceliyorsunuz ki.

 • 09 Temmuz
  12:40

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Temmuz
  12:36

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.