Turkcell TL Yükleme Sorunu Yaşattı!

Hilal O. |

İlgili firmanın internet sitesinde TL yükle bölümü olmasına ve defalarca denememize rağmen yükleme işlemini gerçekleştiremedik. Daha sonra çağrı merkezlerinden 8035'e bağlanıp bir hanım ile görüşme sağladık bu sırada o müşteri temsilcisinin vermediği bilgiler yüzünden IVR aracılığı ile bu görüşmeyi onaylamadan telefonu kapadım. Akabinde beni arayıp o bilginin verildiğini belirtip, 3 ay boyunca kredi kartımdan 18 TL çektirirsem TL yüklemesini onlar aracılığı ile gerçekleştirebileceğini öğrendim!

Bu bilginin tarafıma verilmediğini belirtince ''ben size o bilgiyi verdim'' şeklinde tamamen tasvip etmediğim bir ses tonu ile yanıt aldım. Yazık, gerçekten çok yazık!

Etiketler :

Bilgilendirme Online TL Yükleme Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  09:57

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.11.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş