Turkcell TL Yükleme Sorunu.

Gülcan G. |

Turkcell arayarak kredi kartımdan hattıma 30 TL yüklemek istedim, fakat kredi kartımdan extra 30+54 TL daha çekilmiş, 3 taksit yapmışlar bide öyle uygun görmüşler demek ki. Ben bunu hesap hareketlerime bakmasam haberim olmayacak. Hemen Turkcell aradım fakat çektikleri fazla tutarı iade etmediler. Telafi olarak istediğiniz zaman kullanacağınız size özel 20 TL hediye diyerek şikayetimi dikkate bile almadılar. O 20 TL'nin de sadece 1 gün geçerli olduğunu da söylemediler. Benim iznim olmadan çekilen 54 TL'nin acilen iade edilmesini, aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı yetkililere iletmek istedim. Kesinlikle sonuca ulaşana dek hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Online TL Yükleme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  16:23

  Müşterimizi 24.03.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Mart
  15:48

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.