16 Ekim 2015

Turkcell TL Yükleme Problemi!

Büyük annemi ziyarete gittiğimde hayrına hattına 25 TL yüklemek istedim. Aradığımda Turkcell sağ olsun sözde bir üyelikten bahsetmiş ve nasılsa onayımı almadan 54 TL gibi bir rakam daha kredi kartımdan çekmiş. İadesi için aradığımda siz kabul etmişsinizdir dediler. Ben kesinlikle kabul etmediğimi söyledim telefon kaydının dinlenmesini istedim. Tamam dinleyip arayacağız dediler. 1 ay arayan olmadı tekrar aradım, 14 gün yasal itiraz süresi içinde başvurmadığım için ilgilenme tenezzülü göstermemişler. Onlar bilmiyorlar mı ki kredi kartı 30 günde bir kesiliyor nasıl 14 gün itiraz için yasal hak oluyor. o zaman kredi kartı ile işlem yapmayın. Ben bu hatta neden platin gibi Üye olmak isteyeyim ki.

Mehmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 20 Ekim 2015

    Ben zaten iletişim numarası olarak başka bir numara verdim. Konudan bahsettim ve siz büyük annemi aramissiniz anladigim kadariyla. Sizde biliyorsunuz ki onun konudan haberi bile yok. Sırf biz aradik demek için o numarayı ariyorsunuz

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2015

    Müşterimizi 16.10.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön