27 Kasım 2014

Turkcell TL Yükleme Paketlerini Yüksek Buluyorum.

Turkcell TL yükleme paketleri minimum 20 TL'den başlamaktadır. Minimum 20 TL hangi açıklamaya dayanarak ayarlandığı konusunda bilgilendirmenizi istiyorum. Bunun dışında serbest tutar eklemenizi rica ediyorum. Yeri geliyor 5 TL'lik bir miktara ihtiyaç duyuyoruz. Yeri geliyor satın almış olduğumuz paketler için TL miktarımız düşük geliyor. Şu an yanlışlıkta 25 TL yerine 20 TL yükledim 5 veya 10 TL üzerine yükleme imkanını bana tanımıyorsunuz. Bu konuda ki gerekli hassasiyet ve güncellemeler, bizleri memnun edecektir.

Deniz 324 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 02.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin önerisi ilgili ekiplere iletilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön