29 Aralık 2014

Turkcell TL Yükleme Hatası!

Yanlış hatta TL yüklemesi yaptım ve bunun düzeltilmesini istiyorum. Bugün hattımın kapanacağı gün yani TL yüklemem lazımdı ancak yanlış hatta TL yüklemesi yaptım, acil düzeltilmesini istiyorum.

Umut 1.017 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 30.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL yüklemesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön