19 Şubat 2013

Turkcell TL Kesildi Fakat Hesabımda Bir Değişim Olmadı!

Dün (17. 02. 2013) facebook üzerinden oynanan ''Marvel Avengers Alliance'' adlı oyundan 8 tl karşılığında 14 gold=32 FB kredisi talep ettim fakat bakiyemin yeterli olmadığını mesaj olarak ilettiler. Bugün(18. 02. 2013) fakültedeyken saat 09:59 tarihinde Turkcell tarafından bir mesaj geldi, Mesaj şöyle; ''Değerli müşterimiz Paymo dan aldığınız hizmet/ürünün 1. taksiti için hattınızdan 1 TL tahsil edilmiştir. 3 taksidiniz kalmıştır'' . Evime geldiğimde oyuna girdim fakat bir değişiklik olmamış yani herhangi bir Gold benim hesabıma yüklenmemiş. Fakat hattımdan para kesildi.

Eyüp 55 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2013

  Müşterimizi 25.02.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Eyüp24 Şubat 2013

  Oyunda ki ''event'' bitti artık bir işime yaramaz... Benden alınan parayı geri vermenizi rica ediyorum.

 • Eyüp22 Şubat 2013

  Şu işlemi biraz hızlandırsanız ? Oyunda ki event bitiyor 3 gün sonra. 3 gün sonra yollasanızda bir anlamı olmayacak benim için.

 • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön