Turkcell TL İade Talebi!

Yusuf Can Ç. |

Kullanmış olduğum Turkcell hattımı yaklaşık bir hafta önce başka bir operatöre taşıdım. 2 gün önce bu taşımayla ilgili Turkcell'den kalan liraları yeni hattıma taşıyabileceğimi söyleyen bir mesaj geldi ve bende internet sitelerine girip kalan liralarımı almayı denedim ama başaramadım. TL iade sayfasında girdiğim bilgilerden sonra 'girmiş olduğunuz telefon numarasına ait bilgi bulunamamıştır' diye bir mesajla karşılaştım. Madem öyle bir bilgi yok benim telefonuma nasıl şu kadar liranız var taşıyabilirsiniz diye mesaj geliyor. Madem vermeyeceksiniz hiç mesaj atmayın bari.

Etiketler :

Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  11:19

  Müşterimiz ile 07.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize TL düşüşü hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 03 Mart
  11:02

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.