01 Mart 2014

Turkcell TL İade Etmiyor.

24.02.2014 tarihi itibariyle hattımı Turkcell'den Avea'ya taşımış bulunmaktayım. Sonrasında Turkcell tarafından gönderilen mesajda taşıma öncesi hattımda kalmış olan bakiyenin talep edildiği takdirde iade edilebileceği belirtilmiştir. Fakat internet sitesinden bu konuda bana yardımcı olacak seçeneği bulamadım ve bu konuda yardımcı olunmasını ve iadenin yapılmasını istiyorum.

Mustafa 389 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Mart 2014

    Müşterimiz ile 01.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kalan TL Kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön