26 Aralık 2014

Turkcell TL Düşüşü!

5362877*** no'lu hattıma 23 Aralık 2014'te sarı kutu puanlarıyla Facebook paketi tanımladım. Fakat 2 gün içinde 3 TL düşüş oldu. Facebook dışında bağlantı yapmıyorum. Video izlemiyorum. Sadece Facebook sayfasında geziniyorum nasıl TL düşüşü olur? Boşuna mı paket alıyorum? Aylık paket bitene kadar sürekli böyle düşüşler mi olacak? Daha önce de aynı sorunu yaşadım. Acil incelenip boşuna giden TL'lerimin iadesini istiyorum. Sonuçta paketi aldım ve TL'lerim boşuna düştü. İncelenip geri dönüş yapılmasını rica ediyorum.

Sevda 850 Okunma

Cevaplar

 • Sevda03 Ocak 2015

  2927963 No.lu ikinci şikayet neden reddedilmiş bilmiyorum ama oraya eklenen tüm notları okumanızı ona göre inceleme yapılmasını istiyorum. Hala bir işlem yapılmadı. Yeter artık boşuna tam 10 liram gitti. Bunun iadesini istiyorum. Böyle saçmalık olamaz. Yetkili biri dönüş yapsın.

 • Sevda26 Aralık 2014

  Haksız yere alınan TL lerimin iadesini istiyorum.

 • Sevda26 Aralık 2014

  2 kez arandığım söyleniyor fakat 1 kez aranmışım. Telefonum 1 kez çaldı yetişemedim. İkinci kez çalmadı bile. Sizin iş akışınızda müşteriye ulaşana kadar aranması gerekmiyor mu? Ya da en azından 3 kez aranılmalı. Müşteri hizmetlerinde iş akışı bu şekilde değil midir? Herhangi bir işlemde yapılmamış.

 • Turkcell Temsilcisi26 Aralık 2014

  Müşterimizi 26.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi26 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön