Turkcell TL Düşüşü!

Sevda K. |

5362877*** no'lu hattıma 23 Aralık 2014'te sarı kutu puanlarıyla Facebook paketi tanımladım. Fakat 2 gün içinde 3 TL düşüş oldu. Facebook dışında bağlantı yapmıyorum. Video izlemiyorum. Sadece Facebook sayfasında geziniyorum nasıl TL düşüşü olur? Boşuna mı paket alıyorum? Aylık paket bitene kadar sürekli böyle düşüşler mi olacak? Daha önce de aynı sorunu yaşadım. Acil incelenip boşuna giden TL'lerimin iadesini istiyorum. Sonuçta paketi aldım ve TL'lerim boşuna düştü. İncelenip geri dönüş yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevda K.
  03 Ocak
  19:41

  2927963 No.lu ikinci şikayet neden reddedilmiş bilmiyorum ama oraya eklenen tüm notları okumanızı ona göre inceleme yapılmasını istiyorum. Hala bir işlem yapılmadı. Yeter artık boşuna tam 10 liram gitti. Bunun iadesini istiyorum. Böyle saçmalık olamaz. Yetkili biri dönüş yapsın.

 • Sevda K.
  26 Aralık
  14:34

  Haksız yere alınan TL lerimin iadesini istiyorum.

 • Sevda K.
  26 Aralık
  14:34

  2 kez arandığım söyleniyor fakat 1 kez aranmışım. Telefonum 1 kez çaldı yetişemedim. İkinci kez çalmadı bile. Sizin iş akışınızda müşteriye ulaşana kadar aranması gerekmiyor mu? Ya da en azından 3 kez aranılmalı. Müşteri hizmetlerinde iş akışı bu şekilde değil midir? Herhangi bir işlemde yapılmamış.

 • 26 Aralık
  12:33

  Müşterimizi 26.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Aralık
  11:26

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.