11 Temmuz 2013

Turkcell TİM Kusurlu Cihaz Sattı!

Turkcell Tim bayisinden (İzmir Tire) aldığım Samsung S4 telefonu arıza yaptıktan sonra götürdüğüm, Samsung Türkiye servisine aldığım cevap " telefonun Kenya için üretildiği ve Samsung Türkiye garantisinde olmadığı" idi. Aldığım bayiyi aradığımda telefonun Sirkeci'de bir firma tarafından getirildiğini söyledi ve bu firmanın Türkiye'de sadece 1 tane servisi bulunmaktadır. Turkcell'e yaptığım başvuru sonucunda, telefonumum değiştirileceği söylendi.

Fakat bayiye gittiğimde benden 400 TL para istedi. Ben zaten bu telefonu dışarıda satarım o paraya. Bu sepepten dolayı tüm şirket hatlarımın numara taşıma işlemlerini gerçekleştireceğim.

Ethem 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön