Turkcell TİM Kusurlu Cihaz Sattı!

Ethem S. |

Turkcell Tim bayisinden (İzmir Tire) aldığım Samsung S4 telefonu arıza yaptıktan sonra götürdüğüm, Samsung Türkiye servisine aldığım cevap " telefonun Kenya için üretildiği ve Samsung Türkiye garantisinde olmadığı" idi. Aldığım bayiyi aradığımda telefonun Sirkeci'de bir firma tarafından getirildiğini söyledi ve bu firmanın Türkiye'de sadece 1 tane servisi bulunmaktadır. Turkcell'e yaptığım başvuru sonucunda, telefonumum değiştirileceği söylendi.

Fakat bayiye gittiğimde benden 400 TL para istedi. Ben zaten bu telefonu dışarıda satarım o paraya. Bu sepepten dolayı tüm şirket hatlarımın numara taşıma işlemlerini gerçekleştireceğim.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  13:28

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş