26 Ağustos 2014

Turkcell TİM Arenapark Yaşarlar İletişim!

Tim merkezi Arenapark Yaşarlar İletişimden 18.07.2014 tarihinde faturaya ek tarifeyle Samsung S5 marka telefon aldım. Telefonun ekranında problem çıktı ve 04.08.2014 tarihinde telefonu Arenapark Yaşarlar İletişim'e teslim ettim.

19.08.2014 tarihine kadar herhangi bir haber gelmedi ve destek bilişimden telefonun durumuna baktığımda istenilen aksesuarlar gelmediğinden dolayı telefon iade edilmiştir yazıyordu. Destek bilişimle irtibat kurdum ve bana 12.08.2014 tarihinde Arenapark Yaşarlar İletişim'e attıkları (aksesuarları istedikleri) maili gönderdiler. Tim'le iletişime geçtim bize mail gelmedi aksesuarları getirin gönderelim dendi ve halen telefon bana ulaşmış değil. İlgi alaka saygı denilen birşey yok.

Tuna 1.718 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tuna 26 Ağustos 2014

    Merhaba, m[email protected] mail attım(isterseniz çıktı alabilirim), 532 no'lu telefonu aradım (ses kaydı mevcut) ve arenapark yaşarlar iletişim müdürünüde hergün aradım tüm bu başvurularıma rağmen 22 gündür çözüm üretemediğinizden dolayı size buradan ulaşmaya karar verdim. En kısa sürede çözüm önerilerinizi bekliyorum. Saygılar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön