16 Ocak 2016

Turkcell TİM Abone Merkezi Çalışanının Kötü Üslubu!

Üstteki numaranın yasal sahibiyim. Başka operatörden Turkcell'e geçiş yapacaktım. Sadece bilgi almak amaçlı "geçişin ne kadar zamanda gerçekleşeceği ve ne kadar beklemem gerektiğini son olarak kullanıcısı olan kızım, 25 yaşın altında olduğu için uygun bir tarife var mı" diye soru sordum. Mardin merkez Yenişehir kılıç abone merkezinde İsimliğinde "Y****" yazıyordu. "Geçiş için gelmiştim" dedim. "Şu anda işim var 15 dakika bekleyeceksin." Sorularımı uygun bir dille söylememe rağmen. "Bekle. İşimi bitireyim" "Tamam ama sadece tarifeye bakabilir misiniz" dedim. "25 TL'ye var. " "Başka yok mu" dedim. "Bu biraz pahalı başka yok mu" dedim "yok" "ha ho belasın yahu" dedi. Pardon deyip Avea'ya geçtim.

Fayık 51 Okunma

Cevaplar

 • Fayık'ın Teşekkür Mesajı17 Şubat 2016

  m. h. Bana geri dönüş yaptı ve gereğinin yapılacağını, personelin tavrından dolayı üzgün olduklarını ilettiler. Aslında daha erken teşekkür etmek isterdim. Lakin. Bugün fırsat bulabildim. Teşekkürler...

 • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2016

  Müşterimiz ile 19.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi16 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fayık 16 Ocak 2016

  Firmayla iletişime geçmek istedim fakat Resmi web sitelerinde sadece kendi abone şikayetleri için GSM No.. ve şifre isteniyordu. Bende mecburen buraya yazdım. Kendi çalışanlarının tavrı yüzünden rakip operatöre geçtim. Sırf o personelin kötü üslubu yüzünden. Kamuoyuna saygılarımla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön