18 Nisan 2013

Turkcell Teslim Edilmeyen Hat ve Numaraya Düzenlenen Fatura!

Turkcell e cihaz almak için başvurdum.Satış Temsilcisi geldi sözleşme imzaladık.Adımıza hat açılmış ama cihazımızı 2 haftada (bayiye gelmesine rağmen) teslim etmediler.Defalarca temsilciyi aradık,telefonlara dönmediler.Ulaşabildiğimizde eşleştirme yapamadıklarını cihazı teslim için zaman veremediklerini söylediler.

Talebimizin iptalini ve sözleşme iadesini istedik.Sözleşmeyi iade etmediklerini imha olacağını ilettiler.Adımıza 2 adet fatura düzenlendi.1'ini ödedik. 2.yi ödemedik.Faturaya itiraz ettik.Avukat tehdidi ile faturayı ödettiler.İade tutar vereceklerini ilettiler. Ama HİZMET "0"Alınmamış hatta ve hizmete zorla ödeme.Nerede HİZMET?

Sedat 54 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 19 Nisan 2013

    532 ve 7572532 hatlardan arkadaşlara eriştim ama sağ olsunlar papağan gibi aynı şeyi söylüyorlar; "Ödemek zorundasınız, ödeyin kredi girelim...."" Ben de anlatamıyorum, beceriksiz bir satış temsilcisi talep ettiğim kampanyalı cihazı teslim edemesin. Hattı 15-20 gün elinde tutsun, açsın, test yapsın, ben faturayı ödeyeyim. Müşteri odaklı çözüm bu mudur? Belki ben sonraki ay sizinle çalışmayacağım. Kredi veya başka bir şey istemiyorum. Ödememi bir kaç gün aksatınca töleransınız var mı? 10 yıldır çalışıyoruz sizinle, yok. Nerede çözüm? Amaç sadece kendi çıkarlarınızı korumak ama bizim de haklarımıza tecavüz etmeden... Bir de karşımıza çıkan insanlara ya yetki verin ya da onları karşımıza çıkartmayın. Bilginize, Sedat Özkan.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön