28 Ekim 2016

Turkcell Temmuz Ayı Faturasında Sistem Hatası.

25 Mayıs 2016'da Turkcell Finansman üzerinden kontratlı telefon aldım. Temmuz ayında hesaplanan faturayı ödedim. Üzerinden 3 ay geçtikten sonra o faturanın hatalı hesaplandığı ve tekrar yansıtıldığını öğrendim. 45.50 TL Temmuz ayında gelen faturaydı. Ekim ayında toplam ödemem gereken tutar 199.50 TL. Hiç değilse cihaz taksiti 76.30 TL'yi 2 taksit halinde faturama yansıtsalardı. Turkcell bu konuda çözüm üretemez halde, Turkcell Finansman ise sadece uzlaşmaz bir tutum içerisinde. Bu sebepten ötürü bir hattımı taşımayı düşünüyorum. Ayrıca da hiç de memnun değilim. Turkcell'e bu çaresizlik yakışmadı.

Özgür 221 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK 'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özgür 28 Ekim 2016

    Müşteri hizmetleri ve Turkcell Finansman çözümsüz. 24 aylık kontratta ilk 2 ayı Turkcell ödüyor diye internette reklam yapılıyor. Sonrasında o satış şartlarına bağlı kalınmıyor. Ayrıca şu nasıl bir cevaptır ki; müşteri az faturaya itiraz etmiyor da fazla faturaya itiraz ediyor. Bu size etik geliyorsa 16 senelik hattımı iptal edip başka operatöre geçmek de bana etik geliyor.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön