20 Ocak 2014

Turkcell Telsiz Kullanım Ücreti Alıyor!

16.01.2014 tarihinde 536 553 **** no'lu hattımın Turkcell'den Vodafone'a geçiş işlemi tamamlandı. Turkcell'deyken hattımda 35,10 tl vardı. Turkcell iade işlemlerinde 35.10 tl'den 14.30 lira telsiz kullanım borcu kesintisi yaparak 20,8 tl yapılabilir iade tutarı gösteriyor. Her ay Telsiz kullanım ücreti zaten kesiliyor.14,30 tl telsiz kullanım ücreti kesintisi hangi döneme ait hatlarını kullanmayacağım dönemlerin mi ücretini alıyorlar?

Ahmet 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizi 21.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön