26 Aralık 2014

Turkcell Telsiz Kullanım Ücreti!

25.12.2014 tarihinde telekomünikasyon hizmeti için hattımdan 2.88 TL para kesildi. Kesilen tutarın hattıma acilen geri yansıtılması talep ediyorum. Diğer operatörler kullanıcılarından o ücreti tahsis etmiyor. Bugüne kadar hattımdan telsiz hizmeti adına kesilen tüm tutarların kartıma geri yansıtılmasını talep ediyorum.

Mahmut 126 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 26.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Ön Ödemeli Hat Telsiz Kullanım Ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön