09 Eylül 2014

Turkcell Telesekreter Hizmetiyle Mağdur Ediyor!

Turkcell insanların telefon hatlarını izinsiz bir şekilde meşgulken telesekretere yönlendirme yaparak insanları mağdur ediyor. Nasıl mı?
Siz birisini aradığınızda o telefon meşgul ise veya kullanıcı sizi meşgule atıyorsa siz doğrudan telesekretere yönlendiriliyorsunuz ve bıraktığınız mesaj süresi boyunca para ödüyorsunuz. Sonra Turkcell meşgul olan kişiye bir sesli mesajınız var diye mesaj gönderiyor, arayıp sesli mesajınızı dinlerseniz siz de para ödüyorsunuz.
Arama yönlendirme ayarlarından da kaldırılamıyor sadece 532 müşteri hizmetlerini arayıp temsilci ile görüşerek iptal edilebiliyor.
Bu hat sahibinin bilgisi ve onayı alınmadan yapılan bir işlem olduğu için düpedüz insanları mağdur etmektir.

Mehmet 1.503 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön