Turkcell Telefonunu İadesini İstiyorum!

Mehmet D. |

Turkcell den telefon kampanyasından taahhütlü almış olduğum T21 Turkcell markalı telefon whatsapp yükleyince telefon hafızası karışmakta servise gitmeme rağmen sorun çözülmedi KVK servis android telefon olmasına rağmen ''T21 cihazlarda whatsapp şuan kullanımına uygun değildir'' yazısı verdi. Turkcell müşteri hizmetleriyle görüşmemde bu hatanın olduğunu ama hatanın ne zaman düzelteceğine dair bilgi verilmemektedir bende bu ayıplı ürünün iadesini ve taahhüdün iptalini istiyorum.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Şubat
  15:53

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş