Turkcell Telefonun İmeisi Klonlandı!

Muhammed D. |

Turkcell'den aldığım cihaz garantiye gönderemediğim gibi bu seferde imei klonlandı devlet tarafından biz Turkcell'in çalıntı telefonlarını mı kullanıyoruz? Geçende garantiden dolayı şikayet yazıldı onunla da kimse ilgilenmedi. Benim mağduriyetimi kim giderecek?

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed D.
  21 Temmuz
  19:15

  BANA İMEİ KAYIT ETTİRMEM İÇİN PASAPORT BULMAMI VE 119 TL PARA ÖDEMEMİ İSTİYORLAR BEN NEDEN TEKRAR PARA ÖDEYEYİM BEN BU TELEFONU YURTDIŞINDAN GETİRMEDİMKİ HİÇ BİR ŞEKİLDE YARDIMCI OLUNMUYOR

 • Muhammed D.
  15 Temmuz
  18:13

  muhammed.demrz@gmail.com üzerinden şikayetimi belirttim...

 • 15 Temmuz
  14:09

  IMEI numaraları yasal olmayan yollarla kopyalanıp, değiştirilebiliyor. Bu durum kullanıcı kaynaklı olmamasına rağmen, kopyalama ya da değiştirme işleminin kimler tarafından yapıldığı saptanamadığından, 5392 sayılı yasa ve Elektronik Kimlik Bilgisini Haiz Cihazlara Dair Yönetmelik (18.10.2005) yönetmelik gereğince GSM operatörleri, Telekomünikasyon Kurumu tarafından bildirilen, kayıt altına alınmamış ve klonlu cihazların kullanım dışı bırakılması ile görevlendirilmiştir. Bu yasal gereklilik nedeniyle BTK tarafından kayıt dışı/klonlu olarak listelendiği/iletildiği için kullanım dışı bırakılmıştır. Kayıt dışı ya da klonlu olan cihazlar kullanılamayacaktır.

  Cihazınızla ilgili gerekli kontroller http://www.mckstk.gov.tr/tr/imeisorgu.php web sitesinden kontroller yapılabilir.

  Cihazınız henüz kapatılmadı ise, satın aldığınız tedarikçi firmadan kayıt altına aldırabilirsiniz. Cihazınız kapatıldı ise BTK’ya başvurabilirsiniz. BTK Bilgi İhbar Merkezi: 0312 294 94 94. Ve web sitesi http://www.mcks.gov.tr/tr/

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Temmuz
  15:43

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.