28 Ağustos 2014

Turkcell Telefonun Garanti Süresi 1 Yılda Doldu!

Temmuz 2013 te İstanbul Osmanbey'den Turkcell T11 markalı bir telefon aldım.Telefonu alırken iki yıl garantisi olduğu söylendi ancak bu yıl telefon arıza yaptı ve ben telefonu garantiye gönderdim.Üzerinden bir yıl geçmiş olmasına rağmen teknik servis bana ulaşarak garanti süresinin dolduğunu söyleyerek telefonu yapmak için ücret talep ettiler.Ayrıca telefon ilk aldığımda da bozuk çıkmıştı ve alır almaz garantiye göndermiştim.Paramın iadesini talep etmekteyim.

Yıldıray 1.438 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 29.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihazının teknik servisi ile irtibata geçebileceği bilgisi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yıldıray28 Ağustos 2014

    Ben gerekeni yaptım fakat beni tatmin ve ikna edecek cevaplar alamadım.Saygılarımla.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön