30 Ekim 2013

Turkcell Telefonumu Tamir Etmiyor!

10/09/2013 tarihinde Turkcell'den kontratla aldığım ve garantisi devam etmekte olan telefonumu aşırı ısınma ve şarj olmamam sorunlarından dolayı TİM 'e verdim. Telefonumu KVK Yetkili Servisine yönlendirdiler orada da telefonumu kaybettiler. Daha sonra onlarca konuşma ve kontakt kurmamın ardından telefonum bulundu. Tamire devam edildiği bilgisi verildi bana.

Dün beni arayan Kütahya TİM müdür yardımcısı bana telefonun 240 TL bedelli tamiri olduğunu söyledi. Ancak telefonumun garantisinin devam ettiği ve kullanıcı hatası olmadığı sabit. Bana muhatabımın artık hakem heyeti olduğunu söyledi. Bu konuda şikayetçiyim telefonu vereli 2 ay oluyor ancak hala mağdur ediliyorum. Şikayetçiyim!

Enes 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön