19 Eylül 2013

Turkcell Telefonumu Tamir Etmeden Geri Verdi!

0532135**** nolu kurumsal hattıma ocak ayında almış olduğum Samsung Galaxy mini telefonu arıza yapmış olup yaklaşık 20 gün önce Turkcell bayisine yetkili servise gönderilmesi için teslim ettim.

Tarafıma herhangi bir bilgi verilmeden yetkili servisten telefon yapılmadan bayiye geri dönmüştür. Tesadüfen bayiden bilgi almak için gittiğimde telefonuma herhangi bir işlem yapılmadan iade edildiğini öğrendim.

20 gündür tamirde yapıldığını düşündüğüm telefona herhangi bir işlem yapılmadan ve tarafıma bilgi verilmeden iade edilmesini acilen tarafıma yetkililer tarafından açıklanmasını rica ederim. Kurumsal hatlarım ayrıca bireysel hatlarımdan Turkcell'i seçtiğim için oldukça mağdurum.

Cem 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön