26 Eylül 2016

Turkcell Telefonumu Alalı Daha 8 Ay Kameram İlk Zamankiler Gibi Çekmiyor!

Çok bulanık, odaklama yok, canlılık yok, sanki 3 MP kamera gibi. Buna bir çözüm üretin!

Kasım 204 Okunma

Cevaplar

  • Kasım05 Ekim 2016

    Bir güncelleme yapıp kamerayı eski halina getirseniz ürününüz çok iyi olacak fakat Bu şikayetim Degerlendirilip ciddiye alınmadıgı sürece sizin ürününüzü kimseye tavsiye etmiyorum etmemde lütfen ürünlerinizin arkasında durun.

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön