07 Eylül 2013

Turkcell Telefonuma Cinsel İçerikli Mesajlar Gönderiyor!

Telefonuma günde en az 3-5 kez cinsel içerikli mesajlar geliyor. Saati belli belirsiz gece uyurken bile gelebiliyor. Turkcell'i arıyorum reklamları kapattık diyorlar. Diyorum ki bunlar normal hat kullanıcıları o zaman biz bir şey yapamayız. Savcılığa şikayet edin. Hangi birini edeyim yüzlerce numara var. Müşteri uğraşsın böyle bir hizmet yok. O zaman sen topla numaraları git savcılığa de ki ben kurumsal firmayım müşterilerimi rahatsız ediyorlar kapatın de dünya kadar avukatınız var. Ama numaraları sizin satmadığınız da ne malum?

Osman 294 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 14.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, marka tanıtım mesajları hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön