Turkcell Telefonum Teslim Edilmedi!

Ahmet A. |

Turkcell'den sarı kutu puanlarım karşılığı 31/12/2014'de indirimli bir mobil telefon aldım aynı tarihte kredi kartım ile ödememi yaptım. O gün bugündür defalarca aramama rağmen hiçbir şekilde muhatap bulamadım. Mobil telefonum teslim edilmedi güya kurumsal olan Turkcell'in arka planında bu kadar vasat olacağı hiç aklıma gelmemişti. Oysa siz faturanızı bir gün geç ödeyin size hemen gecikme bedelini fatura ediyorlar Turkcell bu gecikmeyi sana ne kadar fatura edelim?

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  14:00

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahmet A.
  10 Ocak
  11:36

  532 No.lu numara defalarca aradım cevap buya sa cevap verilmedi olarak görüyorum

 • 10 Ocak
  10:56

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.