06 Mayıs 2013

Turkcell Telefonum Servisten 30 Gündür Gönderilmedi!

Benim telefonum açıkken kendini kapatıyordu bu yüzden servise gönderdim ve servis bana dedi ki 20 iş günü içinde elinde olur ben de tamam dedim 30 gün geçti ve bana dedi ki biri senin telefonu teslim almış ama ben almadım faturam ve garanti belgesi ile gittim ve dediler ki 10 iş günü içinde bulunmazsa sana para iadesi ya da sıfır telefon vereceğiz bu sırada garantide yazanlardan bir şey daha var yedek bir telefon dahi vermediler bu 10 günde geçti ve telefon yok bana sen git pazartesi gel diyorlar böyle bir şey olabilir mi ve benim gidip şikayette mi bulunmam lazım bununla ilgili bir bilgi alacağım ve başvuracağım yerlere mesaj gönderiyorum.

Serhat 26 Okunma

Cevaplar

  • Serhat16 Mayıs 2013

    bana bozuk bir telefon verip al bunla idare et dediler sonrada telefonum kaybolmuş dersin dediler

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizi 14.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön