Turkcell Telefonum Garantiden Gelmedi!

Emine İ. |

Telefonumun modeli Turkcell T50. Telefonumu alalı 3 ay oldu hemen bozuldu, hattı aralık ayının 1 inde verdim tam bir ay oldu bana yirmi gün içinde gelir dediler bugün gelmişti fakat yapılmamış. Bir şekilde başka teknik servise gönderdiler, zaman kazanmaya çalışıyorlar fakat bir hafta içinde de gelmezse tüketici haklara dilekçemi yazacağım, gerekenin yapılmasını arz ediyorum.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  10:16

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Cihazınızın durumunu ilgili Teknik Servisin Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 30 Aralık
  15:11

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.