18 Mart 2013

Turkcell Telefonum Aramaya Kesildiği İçin Ödeme Yapamıyorum!

Turkcell'e geçirdiğim hattım bugün itibari ile aramaya kapanmış. Buraya kadar herhangi bir sorun yok, kapanabilir. Ama kardeşim madem aramaya kapatıyorsun, en azından bir tane servis kur kredi kartı ile ödeme yapabilelim. Turkcell müşterilerine diyor ki; eğer ödemenizi zamanında yapmadıysanız gideceksiniz Turkcell iletişim merkezlerinden ödeyeceksiniz diyor.

Şimdi bana cevap olarak, Online işlemlerden ödemenizi yapabilirsiniz gibi bir şey söyleyecekler Turkcell giriş şifremi kaybettiğim için oraya da giremiyorum! İş yerim şehir merkezinden uzak olduğu için şimdi 86 tl'lik faturamı ödemek için 50 km yol gideceğim!

Soner 78 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2013

    Turkcell faturalı hatlarda, son ödeme tarihinden sonra faturaların ödenmemiş olması ile yapılan geçici kapama işlemleri, tüm müşterilerimiz için geçerlidir. Sistem tarafından yapılan kapama işlemlerine manuel müdahale yapılamıyor. Faturalar son ödeme tarihinde ödenmediğinde, müşterilerimize kısa mesaj ile uyarı mesajı gönderiyoruz ve bildirilen süreye kadar ödeme yapılmadığında hatların geçici olarak görüşmeye kapatılacağını bildiriyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizin fatura ödemelerini resmi faturalarında belirtilen son ödeme tarihlerinde ödemelerini bekliyoruz. Ancak faturada yapılan bu bilgilendirmeye rağmen müşterilerimizin istisnai durumlarını göz önüne alarak son ödeme tarihlerinden sonrada ödeme için ek süreler tanıyoruz. Fatura ödeme kanalları ile ilgili web sitemizde http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/sayfalar/fatura/faturami-nasil-odeyebilirim.aspx linkinde detaylı bilgi yer almaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön