09 Kasım 2015

Turkcell Telefonum 4G Uyumlu Ancak Ücretsiz Değil!

Avustralya Sidney'den aldığım Samsung Galaxy S5 telefonu Türkiye'de vergi ve IMEI işlemlerini yaptırdım. Telefonum 4G uyumlu olduğu için Turkcell'den 4G uyumlu sim kartımı istedim telefonunuz Türkiye'de tanımlı değil, ücretsiz yapabilmemiz için telefonunuzu tanımlı olması lazım ancak 20 TL karşılığında yapabiliriz denildi.

20 TL tüm sorunları çözüyor mu? Ben sizin 14 senelik müşterinizim, artık eski müşteriler, yeni müşterilerin yanında daha değersiz. Tüm şikayet var sitesi şikayetleri, platinum üyelerinin şikayeti bile bu yönde. Bu mu müşteri memnuniyetiniz. Tüketici mahkemesinde görüşmek üzere.

Tolga 121 Okunma

Cevaplar

  • Tolga11 Kasım 2015

    İnsanlar gün içinde çalışıyor, akşam vaktinde arayabilirsiniz değil mi? Yarın arayabilirsiniz.

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2015

    Müşterimizi 11.11.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön