31 Ekim 2016

Turkcell Telefonu Sadece Satıyor Sonrasında Kesinlikle İlgilenmiyor

Turkcell T50 telefonum haziran ayında bataryayı şişirip ekranını yaktı. Garantiye 4 kere gitti. Ne bataryası düzeldi, ne kapağı kapalı geldi. Teknik servisler ilgilenmiyor, Turkcell yetkilileri ilgilenmiyor. Garantisinin bitmesini beklediler. Sadece telefonu satıyorlar ve sizinle işleri bitiyor. Sorun çıkarsa kendi başınızın çaresine bakacaksınız.

Mehmet 162 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Kasım 2016

    ürünü aldığım Cihanbeyli Turkcell bayiide garantiye gönderen karaman turcell bayiide tüketici hakları dışında bir yol gösteremedi çalışanlar haklı olduğumu ama Turkcell in bu konuyu teknik servislere bıraktığını söylediler türkcel teknik servisi olan destech bilişim aş. anakarta zarar verdiği kesinleştiği halde uygun olmayan malzemeler kullandığı tekrardan gönderdiğim yine yetkili olan Genpa teknik servisi tarafından tutanak tutulup gönderildi üründeğiştirilmedi haziran ayından beri uğraşıyorum artık iş tüketici haklarına kaldı ortada bir mağduriyet var ama ilgilenen yok

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletebilirsiniz. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön