11 Nisan 2013

Turkcell Telefonları Cevap Vermiyor!

Bayiye iphone' umu götürdüm, teknik servisin görmesi gerektiğini söylediler. servisin bana pazartesi döneceğini ilettiler. salı itibariyle dönüş olmayınca, servis formunda belirtilen teknik servis numaralarını aradım, kendilerinin iphone' a bakmadığını söylediler.

Formda bayinin bilgileri ve iletişim kuracak bir kişinin ismi vs. olmadığından internetten bayinin telefonlarını buldum, iki saat kadar uğraştım ama telefonlarını açmadılar. Turkcell' şikayetimi bildirdim sonucu bekliyorum. ayrıca telefonumu götürmeye gittiğimde de çok beklemek zorunda kaldım.

Neşe 58 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 03.04.2013 tarihinde bayi şikayeti hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cihazların arızası durumunda yetkili Teknik Servisler sorumludur. Ancak müşterilerimiz adına teknik servis sürecini takip edebilir ve cihazı teknik servise gönderebiliriz. Müşterilerimiz cihazın Teknik Servis'teki süreçleri hakkında yine ilgili Teknik Servise başvuru yaparak detaylı bilgi alabilirler. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön