21 Ekim 2016

Turkcell Telefonda Servis Yok!

Eylül ayı itibariyle Turkcell hattımı evde aktif olarak kullanamamaktayım. İnternet ve arama yapamıyorum. Servis yok. Bu sorunumla ilgili çözüm merkezini aradım ve haber bekliyorum. Ne yazık ki o çok mükemmel olarak bahsettiğiniz hizmetinizden eser yok ve geri dönüş olmadı. Ben tekrar arıyorum ve çözüm merkezi bana şöyle cevap veriyor. Evet orada bir sorun tespit edildi. Bu nedenle Ocak 29'a kadar telefonunuzdaki sorun devam edecek çünkü oraya baz istasyonu kurulacak. Böyle bir saçmalık olabilir mi ben alamadığım hizmet için paramı ödeyeceğim. Her yerde çekiyor diye yalan beyanda bulunuyorlar. Ama verdikleri hizmet iyi değil.

Kübra 138 Okunma

Cevaplar

 • Kübra 31 Ekim 2016

  Evet bilgi verildi çözüm bulmak yerine para alabilmenin yoluna başvurdunuz. Size bulaştığım güne lanet olsun.

 • Kübra 22 Ekim 2016

  Eylül ayı itibariyle Turkcell hattımı evde aktif olarak kullanamamaktayım. İnternet ve arama yapamıyorum. Servis yok. Bu sorunumla ilgili çözüm merkezini aradım ve haber bekliyorum. ne yazık ki o çok mükemmel olarak bahsettikleri hizmetlerinden eser yok ve geri dönüş olmadı. Ben tekrar arıyorum ve çözüm merkezi bana şöyle cevap veriyor. Evet orada bir sorun tespit edildi. Bu nedenle Ocak 29 a kadar telefonunuzdaki sorun devam edecek çünkü oraya baz istasyonu kurulacak. Böyle bir saçmalık olabilir mi ben alamadığım hizmet için paramı ödeyeceğim. Başka bir çözüm yok diyor hattı kapattıracağım dediğimde ise cayma bedeli istiyor. her yerde çektiğiyle alakalı reklamları ve yalan beyanlarıda cabası. Berbat bir hizmetleri var müşteri memnuniyeti umurlarında değil sadece para umurlarında.

 • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön