08 Haziran 2016

Turkcell Telefonda Şebeke Sorunu Var!

Turkcell bayiinden Samsung A-7 telefon aldım, açtım bir gün kullanmaya çalıştım şebeke sorunu yaşadım ,hemen geri götürdüm bayisini beni 3 hafta sadece format atmak için beklettiler. Orijinal telefon olmasa 5 dk iş herkes bilir.

Tekrar geri götürdüm yenisini talep ettim yine 3-4 hafta oluyor ses yok, "bekleyin bakalım biraz daha" diyen lakayt müşteri temsilcileri sanki mağdur onlarmış gibi ilgisiz, sorumsuzca davranışlar, nasıl olsa sattılar bir kere telefonu geri de almıyorlar. Tam bir fiyasko, paranla rezil oluyorsun. Turkcell'den daha bedava desinler iğne bile almam. Merter Ataçlar bayii....

Günay 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Haziran 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön