Turkcell Telefon Mağduruyum!

Süheyla Ç. |

Turkcell'den 3 gün önce aldığım İPhone 6 telefon, kullanmaya başladığım gün hoparlöründe sıkıntı olduğunu fark ettim karşı tarafla iletişim kuramıyordum. Aldığım gün içinde yetkililere şikayetimi dile getirdim. Telefonu iade talep ettim kabul edilmedi garantiye gönderileceğini söylediler ama kullanım hatası olmadığını dile getirdiğimde ıslarla telefonumu garantiye gönderip 1 ay içinde geri dönüş yapacaklarını söylediler ve telefonu aldılar kimseyle iletişim kuramıyorum, başka telefonumda yok paramda yok 1 ay bekleyemem, mağdur oldum peşin para verdim ve paramla rezil ettiler beni. Güvenim kalmadı para iade talebinde bulunuyorum. Talebime kısa zamanda cevap gelirse memnun olurum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  11:53

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Ocak
  12:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.